Top

Aniónová technológia a anióny

Aniónová technológia a anióny

Vo vzduchu okolo nás sa nachádzajú dva druhy iónov. Kladné a záporné. Záporné ióny, teda anióny sú považované za prospešné pre ľudské telo, zatiaľ čo kladné ióny sú naopak považované za škodlivé.

Kladné ióny sú atómy, ktoré stratili jeden alebo viacero elektrónov v dôsledku vystavenia sa vysokému energetickému vplyvu. Ten môže vzniknúť vďaka pôsobeniu prírodných síl, lesným požiarom, bleskom, pôsobením ultrafialovej alebo mikrovlnnej radiácii.

Anióny

Anióny, sú atómy alebo molekuly, ktoré majú viac elektrónov ako protónov a vydávajú záporné náboje. Vyskytujú sa voľne v ovzduší, no najmä v prírode, v lesoch a ich najväčšiu koncentráciu môžme nájsť v blízkosti mora alebo vodopádov.

Anióny sú bezfarebné a voľným okom neviditeľné. Sú schopné priťahovať zo vzduchu rôzne mikročastice. Takisto dokážu ničiť vírusy nabitými elektrónmi, odstraňovať prach a prenikať do buniek mikróbov a ničiť ich.

Ak je ľudské telo vystavené nedostatku aniónov, mení sa aj chemické zloženie tela a tieto zmeny vedú k depresiám, fyzickej únave a úzkosti.

Čím sú anióny prospešné?

Aniónová technológia využíva prirodzenú vlastnosť záporných iónov, ktorá spočíva v uvoľňovaní vyššieho množstva kyslíka do prostredia a vylučovaní patogénnych častíc z organizmu. Tým dochádza k zvýšeniu hygienického komfortu a tiež pozitívneho vplyvu na regeneračnú schopnosť a zdravie organizmu.

Zvýšením prísunu aniónov získame pre organizmus výrazný podporný prírodný prostriedok pre udržanie odolnosti, vitality a trvale udržateľného zdravia. Pravidelný prísun zvýšenej koncentrácie aniónov, zaistíte organizmu práve vďaka používaniu aniónových vložiek Gentle Day, ktoré v sebe obsahujú aniónový pásik.

Z výsledkov empirických historických aj klinických skúseností je zrejmé, že anióny majú výrazný vplyv na zdravie človeka a ich dostatočné množstvo v prostredí má značný a pozitívny vplyv priamo na zdravie, kondíciu a regeneračné schopnosti organizmu. Výhodou aniónov je, že sa aktivujú z aplikačného produktu vlhkosťou a ovplyvňujú fyzikálne procesy len v organizme, ktorý je s týmto produktom v priamom fyzickom kontakte.

Použitie aniónovej technológie

V prípade použitia aniónových pásikov vo vložkách dochádza k aktivácii generovania aniónov pri zvlhčení vložky počas menštruácie alebo aj pri bežnej sekrécii ženských pohlavných orgánov.

Pri tomto procese dochádza k aktivácii vylučovania aniónov, ktoré zvyšujú produkciu kyslíka, ktorý je privádzaný priamo k pokožke na citlivé miesta, ktoré sú vystavené pri menštruácii hygienickým rizikám.

Práve zvýšenie prísunu kyslíka má za následok elimináciu baktérii, vírusov a súvisiaceho zápachu. Pri tomto procese dochádza k prieniku aniónov do vnútorných pohlavných orgánov, kde sú vstrebávané prostredníctvom sliznice a krvných vlásočníc do obehového krvného systému a zvyšujú okysličenie krvi, čím urýchľujú proces regenerácie vnútorných pohlavných orgánov.

Zvýšenou sekréciou sa organizmus rýchlejšie a účinnejšie zbavuje toxických a cudzorodých látok, a tým získava vyššiu regeneračnú schopnosť a odolnosť voči externým vplyvom a zároveň tento proces zvyšuje imunitu voči choroboplodným zárodkom.

Nepopierateľný je aj ich pozitívny vplyv na psychickú pohodu ženy, kedy zvýšenie komfortu pri týchto prirodzených fyziologických procesoch prináša pocit pohody, čistoty a istoty.

Nedostatok aniónov môže mať za následok pocity únavy, depresie, závrate alebo bolesti hlavy.

Okrem štandardného používania aniónových menštruačných vložiek Gentle Day počas menštruácie je možné tieto výrobky využiť ako doplňujúci autoregeneračné iniciátory pri mnohých ochoreniach:  ovariálne cysty, kvasinkové infekcie, genitálny herpes, maternicové myómy, hormonálna nerovnováha, nepravidelný menštruačný cyklus, ovládanie močového mechúra, zápal močového mechúra, problémy s prostatou, syndróm diabetickej nohy, pri regenerácii otvorených rán a kožných ochoreniach.

V prípade vývoja našich vložiek Gentle Day sa dosiahlo technologické prepojenie pozitívnych vlastností Far-IR technológie a aniónovej technológie, čím sa tieto výrobky dostávajú na najvyššiu súčasnú technologickú pozíciu v poskytovaní kvalitnej stimulačnej a preventívnej podpori zdravia organizmu.

Eshop Gentle Day