Top

7 skvelých výhod aniónových vložiek

7 skvelých výhod aniónových vložiek

Ak hľadáte vložky, ktoré spĺňajú veľké množstvo výhod, práve ste ich našli. Sú to vložky, ktoré v sebe skrývajú takzvaný anión. 

1. Čo dokáže anión

Na našich vložkách sa nachádza nenápadný pásik a práve v ňom je ukrytý anión (záporný ión). Aktivuje sa vo vlhkom prostredí pôsobením tepla a trenia. Následne vytvára infračervené vlny. Týmto aktivovaním anión dokáže eliminovať tvorbu baktérií. Používaním aniónových vložiek sa vyvarujete alergiám, ženským zápalom a iným problémom, ktoré vám strpčujú život.

2. ECO vložky

Vložky a intímne obrúsky Gentle Day bez problémov získali označenie OEKO-TEX®, pretože spĺňajú najvyššie požiadavky týkajúce sa zdravia človeka a taktiež životného prostredia.

3. Sú bez chlóru

Naše produkty neobsahujú žiaden chlór ani iné zdraviu nebezpečné látky (pesticídy, ftaláty, ťažké kovy…). Chemikálie totiž môžu spôsobovať rôzne alergie a problémy reprodukčného systému. S našimi vložkami tieto problémy vôbec nemusíte riešiť.

4. Žiaden zápach

Ženy pri kúpe vložiek zaujíma, či dokážu eliminovať všetky nepríjemné zápachy. Keďže produkty Gentle Day dokážu eliminovať počet baktérií a vírusov, poradia si aj so zápachom, ktorý s týmito problémami súvisí. Anióny dokážu preniknúť do pohlavných orgánov, kde zvyšujú okysličenie krvi, a tým urýchľujú ich proces regenerácie.

5. Materiál, ktorý vás neohrozuje

Vložky majú kvalitný absorpčný materiál. Povrch vložky je bavlnený. Okrem toho, že je príjemný na dotyk, prepúšťa všetky tekutiny dovnútra. Oproti bežným vložkám absorbuje tekutinu niekoľkokrát rýchlejšie. Vložky, ktoré obsahujú recyklovaný papier, môžu obsahovať škodlivé látky pre ženský organizmus. Náš absorpčný materiál je obalený v bezprašnom sterilnom nerecyklovanom papieri. Nenarúša pH a je vhodný pre každú citlivú pokožku.

6. Neškodné lepidlo

Pre ženy je, samozrejme, dôležité, aby vložka perfektne lepila a držala na spodnej bielizni. Zamysleli ste sa ale niekedy nad tým, či toto lepidlo nemôže byť škodlivé? Určite môže. My sme ale mysleli aj na túto podstatnú vec a pri výrobe používame jedine lepidlo vyrobené na potravinárskej báze, ktoré nie je zdraviu škodlivé. Ani po odlepení vložky od bielizne sa nemusíte báť žiadnej hrozby.

7. Špeciálne balenie

Vo vlhkom prostredí, napríklad na toalete alebo v kúpeľni, sa baktériám darí veľmi dobre. Tam má väčšina žien uložené svoje intímne veci. Obal vložiek sme tomuto prostrediu prispôsobili a vyrobili sme ho zo špeciálnej potravinárskej fólie, vďaka čomu sa nenaruší sterilita produktu. Každá vložka je zabalená osobitne. Balenie sa dá opätovne zatvárať i otvárať.

Ak vás zaujímajú ďalšie informácie, prečítajte si náš článok o najčastejších otázkach o vložkách Gentle Day. Môžete nás taktiež kontaktovať alebo si priamo objednať produkty z našej webovej stránky a užívať si pohodlie a pocit bezpečia.

Eshop Gentle Day