Top

Čo na to chlapi: Ženský orgazmus mužskými očami

Čo na to chlapi: Ženský orgazmus mužskými očami

Ako vnímajú muži ženský orgazmus? Vedia rozoznať, kedy ho predstierame a kedy nie? Čo si vlastne myslia o našom vzrušení? Spýtali sme sa ich! Pozrite si, ako to dopadlo.

Ženský orgazmus z mužského pohľadu – táto otázka potrápila už nie len jednu ženu. 🙂  A práve preto sme urobili anketu a oslovili sme niekoľko mužov. Anketa bola anonymná a odpovedali muži v rôznych vekových kategóriách, ktorí už majú nejaké tie sexuálne skúsenosti. Položili sme im štyri otázky a takto vyzerajú ich odpovede. Niektoré sú stručnejšie a niektoré nás naozaj prekvapili.

1.  Tvoj názor: Ako vnímaš ženský orgazmus?

„Ako maximálnu rozkoš ženy.”

„V podstate ako malý úspech. Dodáva to sexu zmysel.”

„Ako vrchol intímneho pomeru, po čom je žena na určitý čas spokojná.”

„Ako super zážitok pre oboch, ideálne, ak ho máme spoločne obaja.”

„Rovnako ako ten môj – mužský. Niekoľko sekundový kŕč celého tela doplnený nepríčetným pohľadom, ktorý pôsobí ako následok nedávno vykonanej lobotómie.”

„Pridaná hodnota za dobre vykonanú prácu.”

„Ako sexuálne vyvrcholenie partnerky, ktoré je dôsledkom stimulácie nervových zakončení?”

„Ako ten najuspokojivejší pocit z dobre odvedenej práce.” 🙂

„Dlhší, intenzívnejší a má viac podôb. 🙁 Na druhej strane – dosiahne ho ťažšie, haha.” 🙂

„Je to krásna vec, na ktorú sa znova a znova rád pozriem.”

„Ako úžasnú vec, čo mi zovrie penis.” 😀

2.  Popíš tvojimi očami, ako žena prežíva orgazmus?

„Sexi.”

„Netuším. Predpokladám, že to je rovnako dobrý pocit, ako ho prežíva chlap. Každopádne viem, že mám po ňom dovolených viac vecí.”

„Kričí, dýcha a škriabe.”

„Fuu, to je otázka, určite každá má svoje prežitie individuálne a tiež nie každý bude rovnaký, z môjho pohľadu to bude určite super pocit, ktorý žena v tom okamihu prežíva a ktorý sa opisuje práve týmto slovom.”

„Intenzívnejšie ako muž, väčšinou je sprevádzaný krikom. Potom na vás ľudia, ktorí spia v okolitých izbách, hádžu ráno rôzne pohľady. Niektorí vyčítavé, niektorí vás povzbudia aj potľapkaním po pleci!”

„Intenzívne pohybuje panvou a cítim to na svojom prirodzení.”

„Vzdychá, chveje sa.”

„Veľmi intenzívne, nechty zaryté v chlapovom chrbte. Slasť, eufória, kŕč.”

„Prežíva ho celým telom, ale závisí od rôznych okolností, že aký typ orgazmu práve má. Tiež má na to vplyv jej nálada, atmosféra okolia, a tak ďalej. Proste, žena je komplexnejšia bytosť a málokedy vie oddeliť psychiku od tej fyzickej schránky. Keď k tomu dôjde, tak to nazývame „Rýchlovka“. 😀 Ešte dodatok, žena nepotrebuje vždy dosiahnuť orgazmus.”

„Uvoľnením celého tela, až v istom momente dosiahnutím orgazmového kŕču v tele, ktorý vyvoláva úplnú rozkoš a vzrušujúci pocit.”

„Neviem. To asi vedia len ženy…aspoň na 1 deň by som sa rád stal ženou a vyskúšal si to.”

3.  Vieš rozoznať, či žena orgazmus predstiera?

„Absolútne nie. Ženy dobre klamú.”

„Podľa zvuku by som nevedel. Ale keď mám aj obraz, tak to je vidieť. Zas ďalšia vec sú herečky. Neviem posúdiť, ale verím, že tie to vedia zahrať dokonale.”

„Ešte sa mi to nestalo, že by som to spozoroval. Vždy namiesto predstierania povedali: „Vieš čo, dnes to nejde, kašli na to.“ Tak tipujem, že žiadna ešte nepredstierala.”

„Áno, viem, lebo to je vidieť hneď, keď poznáš svoju partnerku.”

„Nemal som nikdy podozrenie, že by bolo niečo hrané, ale keby aj bolo, je to jej problém, že sa snaží niečo predstierať. Sama musí vedieť, ako najlepšie dosiahne vrchol, tak treba partnerovi povedať, ako jej k tomu on môže najlepšie dopomôcť.”

„Neviem, či viem. 😀 Takže asi neviem.”

„Nie.”

„Asi áno. Taký ozajstný je naozaj ozajstný, ale aj keby nebol ozajstný, dobrý herecký výkon sa tiež cení.” 🙂

„Asi áno, lebo som sa s predstieraním ešte nestretol.” 😉

„Zatiaľ som nezaznamenal predstieraný orgazmus, takže neviem. 😀

4.  Napíš čokoľvek, čo by si chcel ženám odkázať k téme orgazmus…

„Užite si ho, zakričte si, vynadajte frajerovi, dajte mu facku a oznámte mu, že to bolo celkom fajn.”

„Dievčatá, berte na nás ohľady, my sa snažíme, ako len vieme, naozaj moc! Keď to nejde, predstavte si Dejvida Bekhema alebo koho, ono to príde!”

„Milujte sa a robte to všade, kde máte chuť.” 😀

„:D Nech ho explicitne prežívajú, je to vzrušujúce.”

„Ženy zlaté, orgazmus nepredstierajte, prosím! Ak na to chlap príde, je to pre neho veľmi nepríjemné. My sa radšej viacej posnažíme.” 😉

„Dať najavo, že má orgazmus, je od nej naozaj pekné (zvuková informácia).” 😀

„Pátrajte aj vy samy, ako sa to dá čo najlepšie prežiť a nenechávajte to len na chlapcov. Veď nejako bude… to je to najhoršie, s čím sa môže muž stretnúť.”

„Tak, ako aj my chlapi, tak aj ženy dosahujú vrchol pri sexe. Až na to, že ženy ho prežívajú omnoho intenzívnejšie a viac celým telom, čož si myslím, že je asi omnoho lepší pocit ako pri našom orgazme. Ale nemôžeme sa sťažovať, pretože pre nás to je dokonalý pocit a sme s ním určite každý maximálne spokojní a lepší pocit pri sexe si nevieme predstaviť.” 🙂