Top

Deň s aniónovou vložkou. Už ste ho zažili?

Deň s aniónovou vložkou. Už ste ho zažili?

Situácie, s ktorými sa stretá žena každý deň, situácie, ktoré sú pre nás niekedy naozaj stresujúce. Prečítajte si, ako vám aniónová vložka pomôže niektoré veci uľahčiť.

Dobré ráno

Teda dobré je iba v tom prípade, ak sa nezobudíte s pocitom, že vaša menštruácia sa dostala aj tam, kam nemala. Pri takejto situácii si niekedy aj zanadávame. S nočnou vložkou Gentle Day sa pretečeniu môžete vyvarovať. Vďaka jej veľkosti, prispôsobenému tvaru a lepiacim krídelkám sa nepohne z miesta. Všetka tekutina sa vsaje do príjemného materiálu.

Čo zažívame cestou do práce

Rána sú chladné a pri čakaní na MHD ľahko prechladneme. A zase naopak, keď vojdeme do autobusu plného ľudí, sme v teplom a vlhkom prostredí. Aj naše intímne partie reagujú na nízku či zvýšenú teplotu. Pri väčšej vlhkosti sa baktérie tvoria rýchlejšie. Aniónový pásik na vložke dokáže eliminovať počet baktérií. Aktivuje sa vo vlhkom prostredí. Žiadne baktérie teda na vás nezaútočia. Stačí, ak si dáte intímku Gentle Day.

Nestačí iba zdravý obed

Všade sa píše, ako je dôležité jesť zdravé jedlo. No do zdravého životného štýlu patrí aj vhodný výber vložiek. Gentle Day sú ekologický produkt šetrný k životnému prostrediu a zároveň vyrobený pre naše zdravie. Žiaden chlór ani iné škodlivé látky v nich nenájdete. Vychutnajte si zdravý obed, ale aj zdravý pocit tam dolu.

Po práci do fitka

Priznajme si…keď máme svoje dni, veľmi sa nám do fitka nechce. Cvičenie s nami ale dokáže urobiť zázraky. Cítime sa po ňom skvele, tak prečo si ho odopierať? Použite dennú vložku Gentle Day a cvičiť sa vám bude pohodlne. Má lepšiu absorpciu pri silnejšom krvácaní.

A čo citlivá pokožka? Cvičíte a kontakt s vložkou je vám nepríjemný? Naše výrobky sú vhodné pre citlivú pokožku, používajú sa aj pri alergiách, výtokoch a iných intímnych problémoch. Vytvorte si pre seba pohodlné a bezpečné prostredie a robte všetky aktivity bez obmedzenia.

Na rande bez obáv

V prípade, že si chcete obliecť nejakú tú čipkovanú  bielizeň, si dajte tampón Gentle Day. Je výnimočný tým, že nezanecháva na pošvovej stene žiadne vlákna a zabraňuje tak vzniku baktérií.

Aj počas svojich dní sa môžete cítiť sexi a zabávať sa. Ak vás ale trápia časté výtoky, mohli by ste sa na rande cítiť nepríjemne. Vezmite si radšej aniónové absorpčné intímky a choďte randiť bez stresu. Nie, naozaj nebude vaša vložka ani intímka vidieť. Určite si nič nevšimne. Okrem toho, aniónový pásik znižuje aj tvorbu zápachu, takže sa budete cítiť stále sviežo.

Nezabúdajte ale na to, že vložky a tampóny by sa mali meniť každé 3 až 4 hodiny podľa intenzity krvácania.

Po skvelom rande sa vyspite opäť do dobrého rána a zažite krásny deň s vašimi Gentle Day. 🙂

Eshop Gentle Day