Top

Denné rituály, ktorých sa nemusíš vzdať, ak máš aniónovú vložku

Denné rituály, ktorých sa nemusíš vzdať, ak máš aniónovú vložku

Pri menštruácii sme často obmedzené v robení našich bežných vecí. My však poznáme spôsob, ako si aspoň trochu pomôcť a zvládnuť svoje dni lepšie.

Pripraviť sa, pozor, štart

Niektoré dievčatá zrušia svoje športové tréningy ešte predtým, ako menzes dostanú. Sú totiž zvyknuté, že to v tomto období jednoducho nejde. No naše vložky majú jednu úžasnú výhodu – anióny. Každá vložka i intímka má tzv. aniónový pásik. Anióny majú totiž veľmi pozitívne účinky pre náš organizmus.

Pozitívne vplývajú na našu psychickú podobu, sú dôležité pre udržanie zdravia, vitality a odolnosti organizmu. Aktivujú sa vlhkosťou a ovplyvnia fyzikálne procesy pokiaľ sú s telom vo fyzickom kontakte. Viaceré ženy nám potvrdili, že sa počas nosenia vložiek Gentle Day cítia oveľa lepšie. Aj preto majú väčšiu chuť a energiu vyjsť von a napríklad si dobre zabehať.

Iba voňať

Trápne momenty zažívame, ak sa počas menštruácie objavuje tam dolu nepríjemný zápach. Je to z toho dôvodu, že v menštruačnej krvi sa dokážu množiť baktérie veľmi rýchlo. Je teda potrebné dodržiavať hygienu a vymieňať vložky často.

Gentle Day vám s týmto problémom opäť pomôže. Anióny eliminujú počet baktérií, a tým pádom zabraňujú vzniku nepríjemného zápachu. Už sa nemusíte stresovať s tým, že práve nemáte pri sebe toaletu. Budete sa cítiť stále pohodlne, pretože výmena vložky môže chvíľu počkať.

Do baru s kamoškami alebo na rande?

S Gentle Day môžete zažiť obe veci a pokojne aj za jeden večer. Naše vložky a tampóny sú pohodlné a nenápadné. Oceníte aj Teens Day vhodné pre dospievajúce dievčatá najmä vďaka svojej veľkosti. Sú tenšie a užšie ako obyčajné vložky a napriek tomu absorbujú počas normálnej menštruácie 3-krát viac tekutiny. Určite si ich obľúbite.

Teens Mini určené pre dospievajúce dievčatá a ženy sú vhodné pri konci menštruácie pri slabšom krvácaní. Sú kratšie ako klasické vložky, preto sa v nich budete cítiť oveľa lepšie. Nikto nezistí, že ich máte. Môžete sa obliecť do čohokoľvek a absolvovať perfektný večer plný zábavy a bez stresu.

Intímne problémy? Stop!

Pozitívne skúsenosti s aniónovými vložkami majú aj ženy, ktoré často trápia rôzne zápaly, mykózy, maternicové myómy a iné intímne problémy. Pomáhajú vám regenerovať vaše telo a zabrániť vzniku ďalším baktériám množiť sa. Gentle Day môžete nosiť pri akýchkoľvek problémoch a bez obmedzenia. 🙂