Top

Problémy, s ktorými vám pomôže aniónová vložka Gentle Day

Problémy, s ktorými vám pomôže aniónová vložka Gentle Day

Pojem anión môže byť pre niektoré z vás neznámy. A keďže sa tieto užitočné molekuly nachádzajú aj v našich vložkách Gentle Day, prezradíme vám, s čím všetkým si poradia.

Niečo viac o aniónoch

Normálna klasická vložka vás nechráni pred zdravotnými problémami, ale tá, ktorá obsahuje anióny, áno. Pýtate sa, čo to vlastne anióny sú? Ide o záporné ióny, teda anióny, ktoré považujeme za zdravé a prospešné. Existujú aj kladné ióny, no tie sú škodlivé.

Anióny síce voľným okom nevidíme, no aj napriek ich veľkosti dokážu zaujímavé veci. Ničia vírusy, prenikajú do buniek mikróbov a odstraňujú prach. Nachádzajú sa priamo v ovzduší (najmä v prírode, pri mori či vodopádoch).

My sme ich skvelé účinky využili a aplikovali sme ich do vložiek formou aniónového pásika. Anióny sa začnú vylučovať pri väčšej vlhkosti a zvyšujú tvorbu kyslíka. Spoločne ničia baktérie, ktoré sa rýchlo množia na vložke počas menštruácie.

Alergické reakcie? S vložkami Gentle Day nie

Zložky niektorých vložiek môžu spôsobovať podráždenie kože. Pokožka v nich nevie dostatočne dýchať a objavujú sa aj alergické reakcie v podobe začervenania alebo vyrážok na koži. Gentle Day nevyvolávajú alergické reakcie, neobsahujú chlór a majú neutrálne pH k pokožke, takže s nimi sa takýchto problémov báť nemusíte.

Baktérie a infekcie pred nimi utekajú

Ako sme už vysvetľovali vyššie, anióny dokážu eliminovať počet baktérií. Jednoduchšie sa zbavíte mykózy či zápalu. Je vhodné ich mať na sebe, aj keď máte momentálne intímne problémy alebo silnú menštruáciu s bolesťou brucha. Prinesú vám úľavu a váš deň bude lepší. Dokonca sú vhodné aj pre ženy po pôrode.

Sú eco!

Presne tak, všetky ochrankyne prírody alebo zástankyne ECO sa potešia. Tieto vložky boli vyrobené pre zdravie žien a sú ekologickým produktom. Majú zdravotný certifikát Made for Health, sú v súlade s nariadením REACH a biologicky neškodné.

Eshop Gentle Day